Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu

U nastavku se nalazi Odluka Rektora o raspisivanju izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta, kao i odluka o imenovanju sveučilišnog Izbornog povjerenstva i Povjerenstva za prigovore.

Slijedom toga SZ PMF-a donio je Odluku o provedbi studentskih izbora za SZ PMF-a, a Dekanica PMF-a, na prijedlog Fakultetskog vijeća od 23.2.2017., donijela je Odluke o imenovanju Izbornog povjerenstva PMF-a i Povjerenstva za prigovore PMF-a.

Također se nalazi dopis Predsjednice Izbornog povjerenstva PMF-a za provedbu izbora za SZ Sveučilišta i SZ PMF-a, te Odluku Rektora o raspisivanju izbora za SZ, Odluku SZ PMF-a o provedbi studentskih izbora za SZ i Pravilnik o izborima za SZ Sveučilišta u Zagrebu i SZ sastavnica.