Kolegij Napredne baze podataka - Važna obavijest

Zbog velikog interesa za upisom kolegija Napredne baze podataka uvodi se kvota na upis tog kolegija. Svi kandidati za upis će biti rangirani prema prosjeku ocjena na studiju.

Popis studenata koji su ostvarili pravo upisa tog kolegija bit će objavljen na web stranicama Matematičkog odsjeka u srijedu, 11. ožujka 2020. prije 15 sati i ti studenti će biti upisani na kolegij.

Studenti bez prava na upis moći će umjesto Naprednih baza podataka upisati neki drugi izborni kolegij.

Svi oni studenti koji žele upisati navedeni kolegij te su pravovremeno predali svu potrebnu upisnu dokumentaciju u Referadu, ali nisu upisali kolegij Napredne baze podataka preko studomata, trebaju poslati mail na adresu nastava@math.hr . Naslov maila treba biti Napredne baze podataka. U tekstu maila treba biti navedeno samo ime i prezime studenta te njegov JMBAG. Mail je potrebno poslati najkasnije u utorak, 10. ožujka 2020. sa službene student.math.hr adrese. Studenti koji nisu poslali mail na vrijeme ili su poslali mail koji ne sadrži sve potrebne informacije (ime, prezime i JMBAG) neće ostvariti pravo upisa.

Studenti koji su upisali kolegij Napredne baze podataka preko studomata ne trebaju slati takav mail.

doc. dr. sc. Slaven Kožić
Pomoćnik pročelnika MO za nastavu