Poziv na podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade "Stipe Vidak"

Matematički odsjek Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu ustanovio je nagradu za istaknuti doprinos nastavi i radu sa studentima i učenicima koja nosi ime našeg dragog kolege, matematičara i nastavnika

doc. dr. sc. Stipe Vidaka (1980.-2018.).

Glavni cilj nagraditi je nastavnike koji se svojim trudom, idejama i aktivnostima ističu u unapređivanju nastave matematike i/ili informatike, i na taj način naglasiti da je važno da akademska i šira javna zajednica prepoznaju društvenu ulogu obrazovanja te samih nastavnika.

Nagrada će se svake druge godine dodijeliti izvrsnim nastavnicima matematike i/ili informatike na području Grada Zagreba, po jednom iz osnovne i jednom iz srednje škole, a sastoji se od povelje i novčanog iznosa. Iznimno, nagradu je moguće dodijeliti i timu nastavnika. Uvjeti za podnošenje prijedloga opisani su u Pravilniku:

Prijave je potrebno poslati najkasnije do 24. studenog 2019. na adresu:

Prirodoslovno-matematički fakultet

Matematički odsjek