Predstavljanje investicijske banke Morgan Stanley

02.12. na PMF-Matematičkom odsjeku u 15 sati (dvorana 006) održat će se predavanje investicijske banke Morgan Stanley na kojem će predstaviti svoje područje djelovanja, mogućnosti zaposlenja i obavljanje prakse. Predavanje će se sastojati iz dva dijela. Nakon predstavljanja Morgan Stanleya (što rade i tko su), prvi dio predavanja odnosit će se na IT. Koja je svrha IT-a u kompaniji kao Morgan Stanley, prilika za gradutate programe u Morganu i to će se moći čuti iz prve ruke – od osobe koja je prošla graduate program. Zatim će se i HR obratiti i predstaviti mogućnost praksi, spring insighta (tjedna uvida u tehnologiju) itd...
Drugi dio predavanja će biti posvećen Risk Managementu, što se radi u Risk Managementu u Morgan Stanleyu, a HR će govoriti o mogućnostima za studente iz financijskog, matematičkog i fizičkog backgrounda. Za kraj, bit će prilika za neformalni razgovor sa studentima i nekoliko mock interviewa (10-15 minuta svaki).