Termini konzultacija nastavnika

Termini konzultacija u zimskom semestru ak.g. 2017/18

 

Prof. dr. sc. Dražen Adamović

čet 10-12

224

Prof. dr. sc. Nenad Antonić

uto 12-14 i po dogovoru

218

Prof. dr. sc. Ljiljana Arambašić

pon 12-14

A314

Prof. dr. sc. Damir Bakić

sri 11-12, čet 10-11

309

Petar Bakić

pon 13-14, pet 12-13

208

Izv. prof. dr. sc. Bojan Basrak

pon 13-14, čet 12-13

319

Dr. sc. Matija Bašić

čet 16-18

A315

Doc. dr. sc. Tomislav Berić

pon 14-15, uto 14-15

A309

Doc. dr. sc. Mea Bombardelli

pon 14-16 i po dogovoru

212

Doc. dr. sc. Nela Bosner

uto 10-12

302

Doc. dr. sc. Tina Bosner

uto 15-17

223

Doc. dr. sc. Franka Miriam Brückler

sri 13-14, čet 14-15

223

Doc. dr. sc. Zvonimir Bujanović

pon 10-11, uto 15-16

A307

Dr. sc. Igor Ciganović

uto 16-17, sri 18-19 

207

Doc. dr. sc. Vedran Čačić

pon 11-12, pet 12-13

A306

Ante Čeperić

pon 15-16, uto 13-14 

A311

Prof. dr. sc. Aleksandra Čižmešija

sri u 10h, čet u 10h te po dogovoru,
uz prethodnu najavu e-mailom 

228

Prof. dr. sc. Zlatko Drmač

uto 10-12

222

Prof. dr. sc. Andrej Dujella

uto 15-17

301

Doc. dr. sc. Marko Erceg

pon 14-15, uto 14-15

214

Izv. prof. dr. sc. Zrinka Franušić

čet 15-16,  pet 14-15 

103

Marija Galić

uto 14-16

225

Dr. sc. Ivana Geček Tuđen

sri 12-13, pet 18:30-19:30 

A314

Doc. dr. sc. Ilja Gogić

uto 12-14

A310

Doc. dr. sc. Pavle Goldstein

pon 14-15 i po dogovoru 

315

Josip Grgurić

uto 14-16

103

Karmen Grizelj

sri 16-18

308

Izv. prof. dr. sc. Luka Grubišić

 

103

Prof. dr. sc. Boris Guljaš

uto 12-13, sri 10-11

314

Prof. dr. sc. Marcela Hanzer

čet 10-11, čet 16-17 

302

Prof. dr. sc. Vjeran Hari

uto 10:30-12

230

Izv. prof. dr. sc. Miljenko Huzak

sri 10-11

315

Dr. sc. Goran Igaly

uto 11-12, uto 16-17

226

Prof. dr. sc. Dijana Ilišević

čet 17-18, pet 16-17

320

Izv. prof. dr. sc. Zvonko Iljazović

čet 15-17

209

Mia Jukić

čet 14-16 

A309

Prof. dr. sc. Mladen Jurak

uto 14-16

220

Doc. dr. sc. Matija Kazalicki

uto 14-15, čet 16-17

A305

Ana Kontrec

 

206

Doc. dr. sc. Vjekoslav Kovač

pon 12-14

A310

Dr. sc. Slaven Kožić

pet 16-18

207

Izv. prof. dr. sc. Vedran Krčadinac

čet 10-12 i po dogovoru

304

Ivan Krijan

pon 12-14

208

Petar Kunštek

uto 12-14

103

Petra Lazić

čet 12-14

033

Dr. sc. Snježana Lubura Strunjak

-

A313

Matko Ljulj

pet 10-12

312

Prof. dr. sc. Robert Manger

sri 10-12

232

Prof. dr. sc. Miljenko Marušić

uto 10-12

229

Prof. dr. sc. Eduard Marušić-Paloka

 

211

Prof. dr. sc. Željka Milin-Šipuš

pon 12-14 i po dogovoru

A303

Dr. sc. Marin Mišur

pet u 17h

103

Dr. sc. Rudi Mrazović

 

A315

Doc. dr. sc. Boris Muha

pet 8-10

A307

Prof. dr. sc. Goran Muić

pon u 13h, sri u 18h

A301

Izv. prof. dr. sc. Filip Najman

pon 16-18

A305

Izv. prof. dr. sc. Ivica Nakić

sri 16-17, čet 12-13

312

Doc. dr. sc. Goranka Nogo

pon 12-14

228

Ljudevit Palle

-

A311

Prof. dr. sc. Pavle Pandžić

sri 17-18 i po dogovoru

A312

Izv. prof. dr. sc. Igor Pažanin

uto 10-12

A304

Doc. dr. sc. Tomislav Pejković

sri 14-16

207

Izv. prof. dr. sc. Ozren Perše

pet 18-20

A304

Dr. sc. Vinko Petričević

sri 18-20

214

Hrvoje Planinić

pon 13-15

231

Dr. sc. Marijan Polić

uto 12-13, sri 14-15 

225

Prof. dr. sc. Mirko Polonijo

uto 12-13, sri 12-13 i po dogovoru 306

Dr. sc. Ana Prlić

sri 14-15, pet 12-13

A309

Dr. sc. Braslav Rabar

čet 14-16

231

Marko Radulović

sri 14-16

207

Doc. dr. sc. Maja Resman

pet 12-13, pet 16-17

305

Lovro Rožić

čet 14-16

A306

Doc. dr. sc. Nikola Sandrić

uto 10-12

303

Izv. prof. dr. sc. Saša Singer

pet 12-14

227

Prof. dr. sc. Siniša Slijepčević

pet 11-12

A316

Doc. dr. sc. Maja Starčević

uto 11-12, uto 15-16 

213

Mario Stipčić

čet 16-17, pet 18-19 i po dogovoru

214

Martina Stojić

-

206

Ivana Šain Glibić

čet 10-12

033

Prof. dr. sc. Juraj Šiftar

sri 15-16, pet 14:30-16

304

Prof. dr. sc. Hrvoje Šikić

uto 11-12, sri 11-12 

317

Prof. dr. sc. Boris Širola

pon 14-16

A308

Izv. prof. dr. sc. Sonja Štimac uto 15-16, sri 16-17

305

Prof. dr. sc. Marko Tadić

sri 13-14:30

307

Dr. sc. Azra Tafro

uto 14-16

A313

Prof. dr. sc. Josip Tambača

uto 12-13, čet 11-12 

312

Ivana Valentić

pon 9-11

A311

Lucija Validžić

uto 10-12

212

Prof. dr. sc. Sanja Varošanec

pon 18-19, pet 12-13

318

Renata Vlahović

sri 12-14

225

Prof. dr. sc. Zoran Vondraček

uto 13-15

313

Izv. prof. dr. sc. Marko Vrdoljak

čet 16-18

218

Izv. prof. dr. sc. Mladen Vuković

čet 10-11, pet 10-11

A308

Dr. sc. Vanja Wagner

-

A315

Sonja Žunar

čet 11-13

209

Luka Žunić

uto 12-14

033

     

 

 

Go to top