U sklopu Job Fair-a 2017. tvrtke Altima i Verso organiziraju Treasurehunt

U potrazi za talentima, tvrtke Verso i Altima sudjeluju na sveučilišnom sajmu poslova - JobFairu koji u Zagrebu od 17. do 18. svibnja 2017. godine organizira Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu. Kako bi izravno stupili u kontakt sa studentima, predstavnici tvrtki će prezentirati svoja visokotehnološka znanja i reference, ali i podijeliti iskustva studenata koji su svoje prvo zaposlenje pronašli u jednoj od ICT kompanija. Omogućujući svim studentima pristup znanju i poslovnoj praksi, Verso i Altima organiziraju Treasurehunt - potragu za blagom. Potraga će se održati 17. svibnja u 14 sati te 18. svibnja u 14 sati kroz koju će studenti morati otkriti 13 odgovora na postavljena pitanja u prostoru FER-a, u Unskoj ulici u Zagrebu. Pobjednici potrage za blagom bit će nagrađeni, a ostali sudionici primit će utješne nagrade. Pozivamo studente Prirodoslovno-matematičkog fakulteta da se odazovu utrci i posjete sajam poslova. Više o natjecanju potražite na linku.